Kontakt

Spinex Spinkiewicz SJ

Centrala

ul. Klimontowska 19
04-672 Warszawa, Polska
telefon: (+48) 22 5125000
fax: (+48) 22 5125051
email: spinex@spinex.com.pl


Dyrekcja

Sandra Spinkiewicz – Dyrektor / Współwłaściciel
telefon: (+48) 22 5125040
fax: (+48) 22 5125051
email: Sandra.Spinkiewicz@spinex.com.pl


Materiały wysokotopliwe i elektrody TIG
Półfabrykaty oraz detale „na gotowo” z węglika spiekanego
Narzędzia do produkcji płytek drukowanych, wiertła i frezy z węglików spiekanych

Kinga Widelska-Jeż
telefon: (+48) 22 5125054
fax: (+48) 22 5125051
email: Kinga.Widelska@spinex.com.pl

Radosław Szklarek
Doradca Techniczny – wolfram, molibden, tantal, niob, węgliki spiekane
gsm: +48 609106577
fax: (+48) 22 5125051
email: Radoslaw.Szklarek@spinex.com.pl


Kleje stosowane w przemyśle spożywczym
Zawory i armatura procesowa

Sandra Spinkiewicz – Dyrektor / Współwłaściciel
telefon: (+48) 22 5125040
fax: (+48) 22 5125051
email: Sandra.Spinkiewicz@spinex.com.pl

Emilia Siemionkowicz
Inżynier Sprzedaży Polska Północno-Wschodnia
gsm: +48 693744755
fax: (+48) 22 5125051
email: Emilia.Siemionkowicz@spinex.com.pl

Wojciech Brzeziński
Inżynier Sprzedaży Polska Zachodnia
gsm: +48 601302464
fax: (+48) 22 5125051
email: Wojciech.Brzezinski@spinex.com.pl

Sławomir Słowik
telefon: (+48) 22 5125053
fax: (+48) 22 5125051
email: Slawomir.Slowik@spinex.com.pl